Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

 

SAMSUN'UN TÜRKİYE'YE AÇILAN YÜZÜ 'MET'S SPOR'

Mets's Spor bir dünya markası olan DİADORA'nın forma üretim hakkını elinde bulunduran Anadolu'nun tek firması olarak büyük önem taşımaktadır. Samsun'dan Türkiye'ye hitap eden firmanın en büyük özelliği ise A'dan Z'ye her türlü spor malzemesinin tedarikini sağlamak

 

ÖNEMLİ GELİŞİM GÖSTERDİ

Samsun'da 2004 yılında 200 metre kare alanda kurulan Met's Spor, 2012 yılında Fazlıhan Carus'un devralmasıyla büyük bir atağa kalktı. O günden bu yana önemli gelişim gösteren Met's Spor şu anda 1200 metre kare alanda sadece üretim yaparak toptan malzeme satışı sağlıyor. Met's Spor'un 2012 yılından bu yana kısa sürede Türkiye genelinde spor tekstilinde söz sahibi olması tesadüf değil. Profesyonel ve amatör liglerde mücadele eden takımların yoğun ilgi gösterdiği firma profesyonel ekibi tüm taleplere cevap veriyor.

TÜRKİYE'DE ÖNCÜ FİRMA

Met's Spor Sahibi Fazlıhan Carus, "2004 yılından bu yana Türk sporuna hizmet eden Met's spor perakende ve toptan spor malzemeleri alanında bir çok markanın bayiliğini yapmasının yanı sıra, spor tekstil imalatı konusunda da Türkiye'nin öncü firmalarından birisi olmayı hedefliyoruz. 2014 yılından itibaren ise perakendeden çekilerek, Samsun'dan Türkiye ve dünyaya hitap edebilecek bir marka olma yolunda çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

Spor malzemesinde kalitenin ucuza alınabildiği

DİADORA'NIN ÜRETİM HAKKI BİZDE

Resmi kurumların da spor projelerinde tercih ettiği Met's Spor Sahibi Carus, "Bölgemizde tüm takım sporlarında yer alan okullarının, kulüplerinin, belediyelerin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinin, ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, 2013 yılından itibaren ise Dünya markası DİADORA 'nın formalarının Türkiye'de üretim hakkını alarak hem ülkemizde hem de yurt dışına DİADORA'nın tüm ürünlerinin satış hakkına sahibiz" şeklinde konuştu.

PUMA'NIN BAYİLİĞİNİ ALDIK

2015 yılında da Dünya markası Puma'nın takım sporları ve aksesuarları Türkiye bayiliğini aldıklarını belirten Carus, "Bu nedenle Türkiye'nin her yerine maç toplarına varana kadar Puma'nın tüm ürünlerini gönderiyoruz. Bundan sonraki hedefimiz Puma, DİADORA ve Met's markalarımızla hem Türkiye'ye hem de dünyaya ürün göndermek ve Samsun'un ile Karadeniz'in spor tekstilinde Dünya'ya açılan yüzü olmak" ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE GENELİNDE 10 BAYİİMİZ VAR

Son 3 yılda çok ciddi bir gelişim gösterdiklerini vurgulayan Carus, "Türkiye genelinde bizim ürünlerimizi perakende ve toptan olarak pazarlayan 10 bayiimiz ile hizmet veriyoruz. Bu sayıyı artırıp spor sektöründe Türkiye'de öncü firmalardan birisi olmak istiyoruz.  Anadolu'da  DİADORA gibi dünya markasının üretim hakkını elinde bulunduran tek firma biziz."

BAŞAKŞEHİR'E 20 BİN FORMA

İstanbul Başakşehir Belediyesi'nin geçtiğimiz sezon yaptığı '20 bin çocuk 20 bin taraftar' isimli projesinde de Met's Spor olarak yer aldıklarını belirten Carus, "Bu proje için yaptığımız anlaşma ile 20 bin adet forma üretiyoruz. Başakşehir Belediyesi, bizim ürettiğimiz formaları spor okullarında eğitim alan çocuklara dağıtıyor ve Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Başakşehirspor'a taraftar kazandırıyor,  Met's Spor olarak bu projenin malzeme üretimi yapmak Türkiye'nin en iyilerinden birisi olduğumuzu da  gözler önüne seriyor" ifadelerini kullandı.

AVRUPA'YA ÜRÜN GÖNDERİYORUZ

Avrupa'da bulunan bazı takımların da malzemelerini üreterek gönderdiklerini söyleyen Fazlıhan Carus, "Yavaş yavaş yurt dışına da açılıyoruz. Şu anda İsviçre'de bulanan bazı futbol kulüplerinin formalarını üretiyoruz. Bu da bizim yurt dışında ürettiğimiz malzemelerinin reklamını yapmamızı sağlıyor. Kaliteli bir şekilde üretim yaparak, müşterilerimize en güzel imkanları sunmaya çalışıyoruz" dedi.

RAGBİ MİLLİ TAKIMI BİZ GİYDİRDİK

 Her spor branşında malzeme üretimi yaptıklarını söyleyen Carus, "Yaptığımız anlaşmalar ile Ragbi milli takım formalarını biz ürettik. 3 yıl gibi kısa bir sürede bir milli takımın malzemesinin tedariki yapmak doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Bizde koyduğumuz hedefler doğrultusunda en kaliteli hizmeti vererek ilerliyoruz" diye konuştu.

WhatsApp Hattı